Naše projekty

Vytváříme projekty se sociálním přesahem. Jsou udržitelné a budou pomáhat roky. Každým nákupem se stáváte jejich součástí a přispíváte malou částkou na jejich podporu.

Díky za to!

Podporujeme

Podporujeme začínající podnikatele, kteří mají skvělé produkty a potřebují jen trochu popostrčit. Za jejich produkty a kvalitu se zaručujeme. Díky tomu mohou naši zákazníci nakupovat bez obav a my můžeme zafinancovat další z našich projektů se sociálním přesahem.
Kateřina Plačková
OD JARA DO ZIMY
Radomír Novák
TRINUTKA
Marie a Petr Kvasničkovi
FATHER´S COFFEE ROASTERY
Lenka Novotná
OSOBNÍ AMULET

Kateřina Plačková

Autorka ilustrované fotoknížky pro děti

OD JARA DO ZIMY

Maminka dvou kluků, která během mateřské zvládla vytvořit dokonalou ilustrovanou fotoknížku pro děti a vypustit ji do světa. Našim cílem je dostat její knížku do ruky všech maminek. 

 

 

Radomír Novák, výrobce oříškových másel TRINUTKA

Radomír Novák

Výrobce zdravých oříškových másel TRINUTKA Zaměřil se na opravdu kvalitní složení a chuť. Především sportovci ocení její dlouhodobé energetické účinky. Díky čerstvě praženým oříškům má navíc TRINUTKA opravdu skvělou chuť a vůni. 

 

Radomír Novák, výrobce oříškových másel TRINUTKA

Marie a Petr Kvasnčikovi

Zakladatelé rodinné pražírny FATHER´S

Jak sami říkají táta praží, máma ochutnává a děti všemu nadšeně přihlíží. Kávoví nadšenci, kteří si splnili svůj velký sen o vlastní pražírně. Naši kávu pražíme také u nich a navíc jsme se rozhodli rozšířit náš eshop také o jejich výběrové kávy.

 

Vytváří krásné na míru dělané náramky pod značkou OSOBNÍ AMULET.

Lenka Novotná

Vytváří krásné na míru dělané náramky pod značkou OSOBNÍ AMULET. Pracuje s kvalitními minerály, rudrakshou a lávou bez použití kovů a nejlépe nedobarvených, přírodních korálků z minerálů, semínek stromů, či vzácných dřevin, které nám všem mohou pomoci i po jiné, než jen estetické stránce. Každý kus je díky tomu originál.